- Reklama -bydlení
- Reklama -bydlení
DomůRady a NávodyDocházkový systém pro školky snadno a rychle díky aplikaci? Vítejte ve 21....

Docházkový systém pro školky snadno a rychle díky aplikaci? Vítejte ve 21. století

Omlouvání dětí v mateřských školách se během posledních desítek let nijak nezměnilo. Rodiče musí kontaktovat učitele telefonicky nebo jim to sdělit dopředu osobně. Nešlo by ale docházkový systém pro školky vyřešit efektivněji? Samozřejmě, že ano – s pomocí chytré aplikace.

Pokud si něco zaslouží inovaci, tak docházkový systém pro školky

Docházkový systém pro školky je v mnoha mateřských školách zastaralý a stále se řeší pomocí tužky a papíru. Což je sice praktické v případě výpadku proudu a sítě, ale nepraktické z pohledu ředitelů, učitelů i rodičů. Naštěstí existují chytré mobilní aplikace, jejich součástí je elektronická docházka. Docházku lze do nich zadávat ručně nebo s pomocí čipových karet. Mimochodem, u těchto aplikací dochází k zálohování dat, tudíž o ně jen tak nepřijdete, ani v případě výpadku.

Aplikace pro mateřské školy? Ve 21. století nutnost

Kdo nemá v současné době chytrý telefon, jako by ani nebyl. Proto je využívání aplikace pro mateřské školy nutností. Rodiče i učitelé mohou být snáze v kontaktu a v případě nutnosti si lze veškeré důležité informace dohledat přímo v aplikaci.

Školku v mobilu můžete mít neustále po ruce

Zřejmou výhodou aplikace školka v mobilu je to, že ji můžete mít neustále u sebe. Stačí se se svým chytrým telefonem připojit k wi-fi nebo zapnout data a ihned můžete mít přehled o všem, co se v mateřince šustne. Již se vám nestane, že zapomenete na nějakou školní akci, platbu či omluvenku.

Buďte neustále v obraze a využívejte aplikaci pro mateřské školy. Její implementování do mateřinek je snadné a rychlé. Protože je ovládání školky v mobilu jednoduché, není nutné pořádat žádné speciální školení, ale v případě potíží lze samozřejmě kontaktovat firmu, která má aplikaci na starost a nechat si poradit.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek