- Reklama -bydlení
- Reklama -bydlení
DomůRady a NávodyCo koupit nejmenším pod stromeček?

Co koupit nejmenším pod stromeček?

Máte v rodině malé miminko a přemýšlíte, čím mu udělat radost? Určitě se vyvarujte toho, abyste jej zavalili pod vánočním stromečkem hračkami. Jedna, či dvě hračky, které pomohou rozvíjet motoriku miminka, určitě potěší.

Malé děti do jednoho roku z vánočních dárků nemá příliš rozum. Při dnešních cenách rodiče miminek potěšíte i praktickými dárky. Co třeba plenkové dorty? Ty vypadají krásně, navíc pomůžete rodičům děťátka ušetřit peníze.

Hodí se také i jednorázové plenky. Pokud máte v rodině odrostlejší děti, zjistěte si, kolik váží, a pořiďte samozřejmě větší plenky, či plenkové kalhotky. Za naši redakci doporučujeme plenky Dada extra soft 4, které jsou velice příjemné a hebké na pokožku, velice absorpční, navíc se prodávají za příznivou cenu.

Rodiny s malými dětmi také spotřebují spoustu jiných věcí, potěší tak i dětská kosmetika, vlhčené ubrousky, jednorázové přebalovací podložky, nové oblečení, či golfky a odrážedlo na jaro.

Můžete také darovat poukázky do internetových obchodů, rodiče tak děťátku vyberou to, co mu ještě chybí. Třeba novou autosedačku, či jídelní židličku.

Hezkým dárkem je také poukaz na rodinné focení, či sada na odlitek dětských ručiček, či otisk nožičky, aby měli rodiče na děťátko památku.

Malým holčičkám se budou hodit pěkné náušničky, nejlépe z pravého zlata, jen si ověřte, zda rodiče plánují děvčátku propíchnout ouška.

Dárky, které dítě ocení až po letech

Pokud chcete darovat hodnotnější dárek, můžete darovat pamětní mince, stříbrné a zlaté svitky, či založení stavebního spoření.

Nabídněte rodičům malých dětí také hlídání, zaplaťte jim relaxační víkend a nabídněte, že v té době miminko pohlídáte. Být rodičem velmi malých dětí je velmi náročné, za první měsíce a roky se rodiče příliš nevyspí, a tak určitě chvilku odpočinku jen ve dvou velice ocení.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek